b

Drop-down menu
آخرین پست های سیسیکم ست

تبلیغات سیسیکم ست
اطلاعیه ها سیسیکم ست

بمب خبری بازگشایی پکیج کبل کیوسک فول همراه با شبکه های ویژه مسیر یوروبیرد 9 (کبل کیوسک)

برای اولین بار در ایران بازگشایی پکیج DISHTV(NSS 95E) در سرور2و4 سروره یکساله سایت

فوری :بازگشایی پکیج D-SMART در فقط سرورهای 2و4سروره یکساله

بازگشایی پکیج معظم ANTIKSAT فقط در سرورهای 2و4سروره یکساله سایت satcam درماهوارهEutelsat 16A @ 16° East

بازگشایی پکیج ویژه extra ua در ماهواره astra 4.8 با شرینگ satcccam

بازگشایی پکیج telekarta روسیه در ماهواره HORIZONSدر85درجه شرقی

بازگشایی پکیج معظم MAX TV بر روی سرور سایت sat-cccam درماهوارهEutelsat 16A @ 16° East
***** صفحه اصلی ورود به سایت *****

آدرس اصلی HTTP://satcccam.xyz

*** آدرس فعلی WWW.4SATCAM.CF ***

*** آدرس بعدی WWW.5SATCAM.CF***

بازگشت   صفحه اصلی SAT CCCAM > بخش سرگرمی تفریحی و مسابقات سایت > بخش سرگرمی و تفریحی سایت

فروش آنلاین پرقدرت ترین اکانت سیسیکم لوکال واقعی شروع شد*فروش اکانت های یکساله با یک لاین مجزا اسکای بدون کوچکترین فریز *** آدرس جدید سایت https://SAT-CCCAM.TK** https://SAT-CCCAM.ML
پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-17-2017, 03:06 PM   #1
rezabm
مدیر ارشد سایت

rezabm آواتار ها

مدال ها

تشکر ها: 3,620
از این کاربر 4,391 بار در 2,957 ارسال تشکر شده است.
اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی : اشتراک گذاری در یاهو اشتراک گذاری در فریندفید
Pixell 1 (13) شغل عجیب و رویایی زن روسی

خانم آنا چردانتسوا 26 ساله اهل شهر یوفا در روسیه شغل تمام وقتی به عنوان بازرس مبل دارد و روزانه بیش از 10 ساعت وقت خود را صرف امتحان کردن انواع مبلمان و کاناپه می کند تا راحتی و امنیت آن را آزمایش کند.
ماه گذشته یکی از کمپانی های مبلمان روسیه اعلام کرد برای شغل جدید و تمام وقت بازرس مبلمان (تست کننده مبلمان) نیرو می پذیرد. اگرچه تمام محصولات در لابراتوارهای تخصصی آزمایش می شوند ولی مدیریت این کمپانی به منظور مواجه بهتر با نیازهای مشتریان و داشتن بازخوردهای واقعی استفاده از مبل های شرکت، تصمیم به استخدام یک بازرس و تست گر مبلمان گرفت.

شغل عجیب این خانم نشستن روی مبل و تست کردن آن است
تنها در عرض چند روز کمپانی مبلمان روسی MZ5 با بیش از 5000 درخواست کار از سوی افرادی مواجه شد که به گزارش پرشین وی مشتاق گذراندن وقتشان به نشستن و دراز کشیدن روی مبلمان بودند.
آناستازیا راسکی سخنگوی گروه تجاری MZ5 در مورد نحوه استخدام این شغل جدید گفت :"ما در مراحل مختلف کاندیدهای این شغل را انتخاب کردیم." "ابتدا ما رزومه آنها را چک کردیم و سپس از آنها پرسیدیم به چه دلیل این شغل را می خواهند."

افراد زیادی برای به دست آوردن این شغل عجیب درخواست دادند ولی در نهایت این خانم 26 ساله موفق به دریافت این شغل شد
"در نهایت کمپانی مبلمان هفت تن از داوطلبان را انتخاب کرد که از بین آنها کارشناس بازاریابی، آنا چردانتسوا انتخاب شد و ثابت کرد برای این شغل مناسب است."
آنا پس از به دست آوردن این شغل گفت:"من رقابت بسیار سنگینی را احساس می کردم، جنگ واقعی برای به دست آوردن یک شغل عجیب و رویایی بود. من ایده های بسیار زیادی برای ارتقاء کیفیت مبلمان دارم ولی ترجیح میدهم فعلا درمورد آنها صحبت نکنم. معتقدم بین من و مبل ها سازگاری خوبی وجود دارد."

این خانم بیش از 10 ساعت از روز را به نشستن روی مبل و دراز کشیدن روی آن می گذراند تا آن را امتحان کند
با وجود اینکه وی خود را به عنوان شخصی فعال و پرجنب و جوش توصیف می کند ولی می گوید 10 ساعت در روز نشستن روی مبلمان به هیچ وجه بد نیست. "البته من وقت زیادی را روی مبلمان جدید می گذرانم. هرچه زمان بیشتری برای آن بگذارم ، کارم بهتر خواهد شد."
این خانم در حال حاضر به مدت سه ماه آزمایشی در این کمپانی پذیرفته شده ولی آنها ادعا می کنند تا زمانی که او ثابت کند برای این شغل مناسب است، آنها شغل دائمی بازرس مبلمان را به او پیشنهاد می دهند و این خانم جوان ماهانه حقوق 56000 روبل (1000 دلار) برای اولین سه ماه کار دریافت خواهد کرد که این مبلغ برای شغل نشستن روی مبلمان بد به نظر نمی رسد.

rezabm آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

برچسب ها
کیفیت, مختلف, انواع, اعلام, برای, جدید, جدید و

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش

قوانین ارسال